Title list: Difference between revisions
| Line 591: | Line 591: | ||
| [[Internet Browser]] (spider) | | [[Internet Browser]] (spider) | ||
| [[2.0.0-2|v6]], [[2.1.0-4|v1024]], [[4.0.0-7|v2050]], [[5.0.0-11|v3074 (EUR)/v3075(USA,JAP)]], [[7.0.0-13|v3088]], [[7.1.0-16|v4096]] | | [[2.0.0-2|v6]], [[2.1.0-4|v1024]], [[4.0.0-7|v2050]], [[5.0.0-11|v3074 (EUR)/v3075(USA,JAP)]], [[7.0.0-13|v3088]], [[7.1.0-16|v4096]] | ||
|- | |||
| 20008802 | |||
| 20009402 | |||
| 20009D02 | |||
| [[New_3DS]] [[Internet Browser]] (spider) | |||
| [[9.0.0-20|v10]] | |||
|- | |- | ||
| 00008A02 | | 00008A02 | ||
| Line 603: | Line 609: | ||
| SAFE_MODE [[ErrDisp]] | | SAFE_MODE [[ErrDisp]] | ||
| v0 | | v0 | ||
|- | |||
| 20008A03 | |||
| 20008A03 | |||
| 20008A03 | |||
| [[New_3DS]] SAFE_MODE [[ErrDisp]] | |||
| [[9.0.0-20|v7169]] | |||
|- | |- | ||
| 00008D02 | | 00008D02 | ||
| Line 627: | Line 639: | ||
| SAFE_MODE Software Keyboard (swkbd) | | SAFE_MODE Software Keyboard (swkbd) | ||
| v0 | | v0 | ||
|- | |||
| 2000C003 | |||
| 2000C803 | |||
| 2000D003 | |||
| [[New_3DS]] SAFE_MODE Software Keyboard (swkbd) | |||
| [[9.0.0-20|v0]] | |||
|- | |- | ||
| 0000C102 | | 0000C102 | ||
| Line 657: | Line 675: | ||
| SAFE_MODE error applet | | SAFE_MODE error applet | ||
| v0 | | v0 | ||
|- | |||
| 2000C503 | |||
| 2000C503 | |||
| 2000C503 | |||
| [[New_3DS]] SAFE_MODE error applet | |||
| [[9.0.0-20|v1024]] | |||
|- | |- | ||
| 0000CD02 | | 0000CD02 | ||