Title list: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 247: | Line 247: | ||
| [[4.0.0-7|v2]] | | [[4.0.0-7|v2]] | ||
| [[4.1.0-8|v5]] | | [[4.1.0-8|v5]] | ||
| Active | |||
|- | |||
| 20020300 | |||
| 20021300 | |||
| 20022300 | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| [[New_3DS]] [[Health and Safety Information]] | |||
| [[9.0.0-20|v2]] | |||
| [[9.0.0-20|v1]] | |||
| Same as EUR. | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| Active | | Active | ||
|- | |- | ||
| Line 367: | Line 382: | ||
| [[4.0.0-7|v0]] | | [[4.0.0-7|v0]] | ||
| [[4.1.0-8|v2]] | | [[4.1.0-8|v2]] | ||
| Active | |||
|- | |||
| 20020D00 | |||
| 20021D00 | |||
| 20022D00 | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| [[New_3DS]] [[Face Raiders]] | |||
| [[9.0.0-20|v2050]] | |||
| [[9.0.0-20|v2049]] | |||
| Same as EUR. | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| Active | | Active | ||
|- | |- | ||