Filesystem services PXI: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 425: | Line 425: | ||
| [[4.0.0-7]] | | [[4.0.0-7]] | ||
| ReadNandReport (outbuffersize, u8 mediatype, outbufferptr) | | ReadNandReport (outbuffersize, u8 mediatype, outbufferptr) | ||
|- | |||
| None | |||
| 0x00560102 | |||
| [[9.6.0-24|9.6.0-X]] | |||
| ? | |||
|} | |} | ||