Download Play: Difference between revisions
| Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
| 0x0 | | 0x0 | ||
| | | 0x18 | ||
| | | | ||
|- | |||
| 0x18 | |||
| 0x10 | |||
| Unknown 0x10-byte structure. | |||
|- | |||
| 0x28 | |||
| 0x4 | |||
| u32, unknown. | |||
|- | |||
| 0x2C | |||
| 0x4 | |||
| u32, unknown. Must be <=0x02000000. | |||
|- | |- | ||
| 0x30 | | 0x30 | ||