11.0.0-33: Difference between revisions
| Line 185: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
| svcReplyAndReceive4 | | svcReplyAndReceive4 | ||
| None | |||
|- | |||
| svcCreateMemoryBlock | |||
| None | |||
|- | |||
| svcGetThreadPriority | |||
| None | | None | ||
|} | |} | ||
| Line 185: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
| svcReplyAndReceive4 | | svcReplyAndReceive4 | ||
| None | |||
|- | |||
| svcCreateMemoryBlock | |||
| None | |||
|- | |||
| svcGetThreadPriority | |||
| None | | None | ||
|} | |} | ||