Extdata: Difference between revisions

Syphurith (talk | contribs)
m Thanks to 3dsguy i finally knew what 0000 020b is.
Line 173: Line 173:
| 00000c24
| 00000c24
| Denpa men
| Denpa men
|
|-
| ?
| 00000c73
| ?
| Save Data Transfer Tool
|  
|  
|-
|-