Extdata: Difference between revisions
m Thanks to 3dsguy i finally knew what 0000 020b is. |
|||
| Line 173: | Line 173: | ||
| 00000c24 | | 00000c24 | ||
| Denpa men | | Denpa men | ||
| | |||
|- | |||
| ? | |||
| 00000c73 | |||
| ? | |||
| Save Data Transfer Tool | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
m Thanks to 3dsguy i finally knew what 0000 020b is. |
|||
| Line 173: | Line 173: | ||
| 00000c24 | | 00000c24 | ||
| Denpa men | | Denpa men | ||
| | |||
|- | |||
| ? | |||
| 00000c73 | |||
| ? | |||
| Save Data Transfer Tool | |||
| | | | ||
|- | |- | ||