BOSS Services: Difference between revisions
Reorder services by header |
No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| 0x000A0000 | | 0x000A0000 | ||
| unknown... | |||
|- | |||
| 0x000E0000 | |||
| unknown... | | unknown... | ||
|- | |- | ||
| Line 24: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| 0x00100102 | | 0x00100102 | ||
| unknown... | |||
|- | |||
| 0x00160082 | |||
| unknown... | | unknown... | ||
|- | |- | ||