KEvent: Difference between revisions

mNo edit summary
mNo edit summary
Line 31: Line 31:
|-
|-
| 0x14
| 0x14
| [[KSchedulableInterruptEvent|KEventInterruptEvent]]
| [[KUserBindableInterruptEvent|KEventInterruptEvent]]
| Interrupt event
| Interrupt event
|-
| 0x1C
| u32
| Interrupt number this event is associated with
|-
|-
| 0x20
| 0x20