Application Manager Services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| 0x08010000 | | 0x08010000 | ||
| [[AMNet:OpenTicket|OpenTicket]] | | [[AMNet:OpenTicket|OpenTicket]] | ||
|- | |||
| 0x08020002 | |||
| [[AMNet:TicketAbortInstall|TicketAbortInstall]] | |||
|- | |||
| 0x08030002 | |||
| [[AMNet:TicketFinalizeInstall|TicketFinalizeInstall]] | |||
|- | |- | ||
| 0x080A0000 | | 0x080A0000 | ||
| [[AMNet:OpenTMD|OpenTMD]] | | [[AMNet:OpenTMD|OpenTMD]] | ||
|- | |||
| 0x080B0002 | |||
| [[AMNet:TMDAbortInstall|TMDAbortInstall]] | |||
|- | |||
| 0x080C0042 | |||
| [[AMNet:TMDFinalizeInstall|TMDFinalizeInstall]] | |||
|- | |- | ||
| 0x08190108 | | 0x08190108 | ||
| Line 43: | Line 55: | ||
| [[AMFile:Write|Write]] | | [[AMFile:Write|Write]] | ||
|- | |- | ||
| 0x08080000 | |||
| [[AMFile:Close|Close]] | |||
|} | |} | ||