Application Manager Services PXI: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 216: | Line 216: | ||
| 0x005600C0 | | 0x005600C0 | ||
| (unknown_u64, unknown_u16) | | (unknown_u64, unknown_u16) | ||
|- | |||
| 0x006D.... | |||
| (unknown_u8, unknown_u64) (Added with [[5.0.0-11]]) | |||
|} | |} | ||