Title list: Difference between revisions

Line 456: Line 456:
|-
|-
| 0000C003
| 0000C003
| ?
| 0000C803
| ?
| 0000D003
| ?
| Software Keyboard (swkbd)
| v0
| v0
|-
|-
| 0000C102
| 0000C102
| ?
| 0000C902
| ?
| 0000D102
| ?
| appletEd
| v0, v1026
| v0, v1026
|-
|-
Line 490: Line 490:
| ?
| ?
| v0
| v0
|-
| ?
| 0000C803
| ?
| ?
| v0
|-
| ?
| 0000C902
| ?
| ?
| v0, v1026
|-
|-
| ?
| ?
Line 526: Line 514:
| ?
| ?
| v5, v1028, [[4.2.0-9|v2050]]
| v5, v1028, [[4.2.0-9|v2050]]
|-
| ?
| ?
| 0000D003
| ?
| v0
|-
| ?
| ?
| 0000D102
| ?
| v0, v1026
|-
|-
| ?
| ?