IO Registers: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 133: | Line 133: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| ? | |||
| 0x10145000 | |||
| 0x1EC45000 | |||
| | |||
| Only used under TWL_FIRM? | |||
|- | |- | ||
| [[HID]] | | [[HID]] | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 133: | Line 133: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| ? | |||
| 0x10145000 | |||
| 0x1EC45000 | |||
| | |||
| Only used under TWL_FIRM? | |||
|- | |- | ||
| [[HID]] | | [[HID]] | ||