Config Services: Difference between revisions
| Line 126: | Line 126: | ||
| 0x08030000 | | 0x08030000 | ||
| [[Cfg:UpdateConfigNANDSavegame|UpdateConfigNANDSavegame]] | | [[Cfg:UpdateConfigNANDSavegame|UpdateConfigNANDSavegame]] | ||
|- | |||
| 0x080400C2 | |||
| [[CfgI:CreateConfigInfoBlk|CreateConfigInfoBlk]] | |||
|- | |- | ||
| 0x08050000 | | 0x08050000 | ||