NWM Services: Difference between revisions

Line 17: Line 17:
|  
|  
| [[NWMUDS:RecvBeaconBroadcastData|RecvBeaconBroadcastData]]
| [[NWMUDS:RecvBeaconBroadcastData|RecvBeaconBroadcastData]]
|-
| 0x00100042
|
| [[NWMUDS:SetBeaconAdditionalData|SetBeaconAdditionalData]]
|-
|-
| 0x001400C0
| 0x001400C0