QTM Services: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 101: | Line 101: | ||
! Description | ! Description | ||
|- | |- | ||
| 0x0001.... | |||
| | | | ||
|- | |||
| 0x0002.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0003.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0004.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0005.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0006.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0401.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0402.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0403.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0404.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0405.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0406.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0407.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x0408.... | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| 0x0409.... | |||
| | |||
|- | |||
| 0x040A.... | |||
| | |||
|} | |} | ||