Hardware: Difference between revisions
| Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| [[MVD Services|MVD]] || || || | | [[MVD Services|MVD]] || || || | ||
|- | |||
| [[IR_Services|New HID]] || || || | |||
|} | |} | ||
| Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| [[MVD Services|MVD]] || || || | | [[MVD Services|MVD]] || || || | ||
|- | |||
| [[IR_Services|New HID]] || || || | |||
|} | |} | ||