MVDSTD:GetConfig: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 37: | Line 37: | ||
! Size | ! Size | ||
! Description | ! Description | ||
|- | |||
| 0x0C | |||
| 0x4 | |||
| Video width. | |||
|- | |||
| 0x10 | |||
| 0x4 | |||
| Video height. | |||
|- | |||
| 0x5C | |||
| 0x4 | |||
| Video width. | |||
|- | |||
| 0x60 | |||
| 0x4 | |||
| Video height. | |||
|- | |- | ||
| 0x64 | | 0x64 | ||