KEvent: Difference between revisions

Bond697 (talk | contribs)
No edit summary
Bond697 (talk | contribs)
No edit summary
Line 17: Line 17:
| u32
| u32
| Reference count
| Reference count
|-
| 0x21
| bool
| Manual clear
|-
|-
| 0x24
| 0x24