MVD Services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 106: | Line 106: | ||
| | | | ||
| Invalid [[MVDSTD:GetConfig|configuration]], mainly when setting the config. | | Invalid [[MVDSTD:GetConfig|configuration]], mainly when setting the config. | ||
|- | |||
| 0x17000 | |||
| | |||
| OK | |||
|} | |} | ||