11.0.0-33: Difference between revisions
| Line 167: | Line 167: | ||
|- | |- | ||
| svcReplyAndReceive | | svcReplyAndReceive | ||
| None | |||
|- | |||
| svcGetResourceLimit | |||
| None | |||
|- | |||
| svcReleaseSemaphore | |||
| None | | None | ||
|} | |} | ||
| Line 167: | Line 167: | ||
|- | |- | ||
| svcReplyAndReceive | | svcReplyAndReceive | ||
| None | |||
|- | |||
| svcGetResourceLimit | |||
| None | |||
|- | |||
| svcReleaseSemaphore | |||
| None | | None | ||
|} | |} | ||