11.0.0-33: Difference between revisions
| Line 197: | Line 197: | ||
|- | |- | ||
| svcQueryProcessMemory | | svcQueryProcessMemory | ||
| None | |||
|- | |||
| svcCreateResourceLimit | |||
| None | |||
|- | |||
| svcCreateSessionToPort | |||
| None | | None | ||
|} | |} | ||
| Line 197: | Line 197: | ||
|- | |- | ||
| svcQueryProcessMemory | | svcQueryProcessMemory | ||
| None | |||
|- | |||
| svcCreateResourceLimit | |||
| None | |||
|- | |||
| svcCreateSessionToPort | |||
| None | | None | ||
|} | |} | ||