11.0.0-33: Difference between revisions

Line 203: Line 203:
|-
|-
| svcCreateSessionToPort
| svcCreateSessionToPort
| None
|-
| svcCreateAddressArbiter
| None
|-
| svcGetProcessIdOfThread
| None
| None
|}
|}