11.0.0-33: Difference between revisions
| Line 203: | Line 203: | ||
|- | |- | ||
| svcCreateSessionToPort | | svcCreateSessionToPort | ||
| None | |||
|- | |||
| svcCreateAddressArbiter | |||
| None | |||
|- | |||
| svcGetProcessIdOfThread | |||
| None | | None | ||
|} | |} | ||
| Line 203: | Line 203: | ||
|- | |- | ||
| svcCreateSessionToPort | | svcCreateSessionToPort | ||
| None | |||
|- | |||
| svcCreateAddressArbiter | |||
| None | |||
|- | |||
| svcGetProcessIdOfThread | |||
| None | | None | ||
|} | |} | ||