KEvent: Difference between revisions

Bond697 (talk | contribs)
No edit summary
No edit summary
Line 31: Line 31:
|-
|-
| 0x14
| 0x14
| u32
| KInterruptEvent
| KInterruptEvent vtable
| Interrupt event
|-
| 0x18
| u32
| Unknown
|-
|-
| 0x1C
| 0x1C