KDebugThread: Difference between revisions
Begun KDebugThread |
No edit summary |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
| u8 | | u8 | ||
| Unknown | | Unknown | ||
|- | |||
| 0x10 | |||
| u32 | |||
| ID of the current thread (?) | |||
|} | |} | ||
Begun KDebugThread |
No edit summary |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
| u8 | | u8 | ||
| Unknown | | Unknown | ||
|- | |||
| 0x10 | |||
| u32 | |||
| ID of the current thread (?) | |||
|} | |} | ||