Filesystem services PXI: Difference between revisions

Neimod (talk | contribs)
No edit summary
No edit summary
Line 5: Line 5:
|-
|-
| 0x000101C2
| 0x000101C2
| Opens file
| OpenFile
|-
|-
| 0x00090142
| 0x00090142
| Reads file
| ReadFile
|-
|-
| 0x000B0182
| 0x000B0182
| Writes file (?)
| WriteFile
|-
| 0x000C0104
| [[FSPXI:CalcSavegameMAC|CalcSavegameMAC]]
|-
|-
| 0x000D0080
| 0x000D0080
| Gets file size
| GetFileSize
|-
|-
| 0x001200C2
| 0x001200C2