Application Manager Services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
| 0x00030084 | | 0x00030084 | ||
| [[AMNet:ListTitles|ListTitles]] | | [[AMNet:ListTitles|ListTitles]] | ||
|- | |||
| 0x000A0000 | |||
| [[AMNet:GetDeviceID|GetDeviceID]] | |||
|- | |- | ||
| 0x08190108 | | 0x08190108 | ||