Application Manager Services: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 34: | Line 34: | ||
| 0x080C0042 | | 0x080C0042 | ||
| [[AMNet:TMDFinalizeInstall|TMDFinalizeInstall]] | | [[AMNet:TMDFinalizeInstall|TMDFinalizeInstall]] | ||
|- | |||
| 0x080E0040 | |||
| [[AMNet:OpenContentEncrypted|OpenContentEncrypted]] | |||
|- | |||
| 0x08100040 | |||
| [[AMNet:OpenContentDisc|OpenContentDisc]] | |||
|- | |||
| 0x08120002 | |||
| [[AMNet:ContentFinalizeInstall|ContentFinalizeInstall]] | |||
|- | |- | ||
| 0x08190108 | | 0x08190108 | ||