Application Manager Services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
| 0x04010080 | | 0x04010080 | ||
| [[AM:InstallFIRM|InstallFIRM]] | | [[AM:InstallFIRM|InstallFIRM]] | ||
|- | |||
| 0x040F0000 | |||
| [[AM:InstallNATIVEFIRM|InstallNATIVEFIRM]] | |||
|} | |} | ||
| Line 63: | Line 66: | ||
| 0x04010080 | | 0x04010080 | ||
| [[AM:InstallFIRM|InstallFIRM]] | | [[AM:InstallFIRM|InstallFIRM]] | ||
|- | |||
| 0x040F0000 | |||
| [[AM:InstallNATIVEFIRM|InstallNATIVEFIRM]] | |||
|- | |- | ||
| 0x04120000 | | 0x04120000 | ||