SSL Services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
| 0x00050082 | | 0x00050082 | ||
| [[SSLC:AddTrustedRootCA|AddTrustedRootCA]] | | [[SSLC:AddTrustedRootCA|AddTrustedRootCA]] | ||
|- | |||
| 0x00150082 | |||
| SSL_read() | |||
|- | |||
| 0x00170082 | |||
| SSL_write() | |||
|} | |} | ||