Title list: Difference between revisions
finished adding title versions for june 15 update. |
|||
| Line 265: | Line 265: | ||
! Description | ! Description | ||
! Versions | ! Versions | ||
|- | |||
| 00008202 | |||
| JP | |||
| ? | |||
| v0, v1029 | |||
|- | |- | ||
| 00008A02 | | 00008A02 | ||
| Line 298: | Line 303: | ||
| 00009702 | | 00009702 | ||
| USA | | USA | ||
| ? | |||
| v0, v1029 | |||
|- | |||
| 00009802 | |||
| EUR | |||
| ? | | ? | ||
| v0, v1029 | | v0, v1029 | ||
| Line 387: | Line 397: | ||
| EUR | | EUR | ||
| ? | | ? | ||
| v32 | | v32, v48 | ||
|- | |- | ||
| 00016302 | | 00016302 | ||
| Line 397: | Line 407: | ||
| EUR | | EUR | ||
| ? | | ? | ||
| v2049 | | v2049, v2069 | ||
|- | |- | ||
| 00017302 | | 00017302 | ||