Socket Services: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 35: Line 35:
| 0x000A0106
| 0x000A0106
| [[SOCU:sendto|sendto]]
| [[SOCU:sendto|sendto]]
|-
| 0x000D0082
| This is used for DNS like command 0x000F00C2.
|-
|-
| 0x000F00C2
| 0x000F00C2