NWM Services: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 11: | Line 11: | ||
| 0x001B0302 | | 0x001B0302 | ||
| [[NWMUDS:Initialize|Initialize]] | | [[NWMUDS:Initialize|Initialize]] | ||
|- | |||
| 0x001E0084 | |||
| [[NWMUDS:ConnectToNetwork|ConnectToNetwork]] | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 11: | Line 11: | ||
| 0x001B0302 | | 0x001B0302 | ||
| [[NWMUDS:Initialize|Initialize]] | | [[NWMUDS:Initialize|Initialize]] | ||
|- | |||
| 0x001E0084 | |||
| [[NWMUDS:ConnectToNetwork|ConnectToNetwork]] | |||
|} | |} | ||