Application Manager Services PXI: Difference between revisions
| Line 488: | Line 488: | ||
| 0xD8E08065+13 / 0xD8E08072 | | 0xD8E08065+13 / 0xD8E08072 | ||
| Error-type -14 | | Error-type -14 | ||
|- | |||
| 0xD8A083FA | |||
| Invalid titleID. | |||
|} | |} | ||
| Line 488: | Line 488: | ||
| 0xD8E08065+13 / 0xD8E08072 | | 0xD8E08065+13 / 0xD8E08072 | ||
| Error-type -14 | | Error-type -14 | ||
|- | |||
| 0xD8A083FA | |||
| Invalid titleID. | |||
|} | |} | ||