Filesystem services: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 548: | Line 548: | ||
| This is a wrapper for [[Filesystem_services_PXI|FSPXI]] command 0x00550082. | | This is a wrapper for [[Filesystem_services_PXI|FSPXI]] command 0x00550082. | ||
| None | | None | ||
|- | |||
| 0x086B00C2 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x086C00C2 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x086D0040 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x086E00C0 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x086F0040 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x087000C2 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x08710100 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x087201C0 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x087300C0 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x08740000 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x08750140 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x087600C0 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x08770100 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x087800C0 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|} | |} | ||