PTM Services: Difference between revisions

Dazzozo (talk | contribs)
weird
Dazzozo (talk | contribs)
Line 172: Line 172:
| 0x08140000
| 0x08140000
| GetLegacyJumpProhibitedFlag
| GetLegacyJumpProhibitedFlag
|-
| 0x0814...
| unknown
|-  
|-  
| 0x0815...
| 0x0815...
Line 180: Line 177:
|-
|-
| 0x0816....
| 0x0816....
| unknown
| Abstraction for mcu::RTC::GetSystemClock
|-
|-
| 0x0817....
| 0x0817....
| unknown
| Abstraction for mcu::RTC::SetSystemClock
|-
|-
| 0x08180040
| 0x08180040