HTTP Services: Difference between revisions

Smea (talk | contribs)
mNo edit summary
Smea (talk | contribs)
No edit summary
Line 32: Line 32:
| 0x000C0102
| 0x000C0102
| [[HTTPC:ReceiveDataDelay|ReceiveDataDelay]]
| [[HTTPC:ReceiveDataDelay|ReceiveDataDelay]]
|-
| 0x000E0040
| [[HTTPC:SetProxyDefault|SetProxyDefault]]
|-
|-
| 0x001100C4
| 0x001100C4