HTTP Services: Difference between revisions
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
| 0x000C0102 | | 0x000C0102 | ||
| [[HTTPC:ReceiveDataDelay|ReceiveDataDelay]] | | [[HTTPC:ReceiveDataDelay|ReceiveDataDelay]] | ||
|- | |||
| 0x000E0040 | |||
| [[HTTPC:SetProxyDefault|SetProxyDefault]] | |||
|- | |- | ||
| 0x001100C4 | | 0x001100C4 | ||