BOSS Services: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 239: | Line 239: | ||
| 0x18 | | 0x18 | ||
| ? | | ? | ||
|} | |||
==PropertyIDs== | |||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! ID | |||
! Size | |||
! Description | |||
|- | |||
| 0x0 | |||
| 0x1 | |||
| Unknown. Usually 0x7D? | |||
|- | |||
| 0x1 | |||
| 0x1 | |||
| Unknown. Usually 0x1? | |||
|- | |||
| 0x2 | |||
| 0x4 | |||
| Unknown. Usually 0x0? | |||
|- | |||
| 0x3 | |||
| 0x4 | |||
| Interval in seconds. | |||
|- | |||
| 0x4 | |||
| 0x4 | |||
| Duration, ~1 = infinite. | |||
|- | |||
| 0x5 | |||
| 0x1 | |||
| Unknown. Usually 0x2? | |||
|- | |||
| 0x7 | |||
| 0x200 | |||
| URL | |||
|} | |} | ||