HTTP Services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
| 0x00030040 | | 0x00030040 | ||
| [[HTTPC:CloseContext|CloseContext]] | | [[HTTPC:CloseContext|CloseContext]] | ||
|- | |||
| 0x00090040 | |||
| [[HTTPC:BeginRequest|BeginRequest]] | |||
|- | |- | ||
| 0x000C0102 | | 0x000C0102 | ||