HTTP Services: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 14: Line 14:
| 0x00050040
| 0x00050040
| [[HTTPC:GetRequestState|GetRequestState]]
| [[HTTPC:GetRequestState|GetRequestState]]
|-
| 0x00060040
| [[HTTPC:GetDownloadSizeState|GetDownloadSizeState]]
|-
|-
| 0x00090040
| 0x00090040