BOSS Services: Difference between revisions

Line 85: Line 85:
| 0x00280102
| 0x00280102
| [[BOSSU:ReadNsData|ReadNsData]]
| [[BOSSU:ReadNsData|ReadNsData]]
|-
| 0x002D0040
| unknown...
|-
|-
| 0x002B0080
| 0x002B0080
Line 94: Line 91:
| 0x002C0040
| 0x002C0040
| GetNsDataNewFlag
| GetNsDataNewFlag
|-
| 0x002D0040
| unknown...
|-
|-
| 0x002E0040
| 0x002E0040