BOSS Services: Difference between revisions
→BOSS Service "boss:U": ...... |
|||
| Line 85: | Line 85: | ||
| 0x00280102 | | 0x00280102 | ||
| [[BOSSU:ReadNsData|ReadNsData]] | | [[BOSSU:ReadNsData|ReadNsData]] | ||
|- | |- | ||
| 0x002B0080 | | 0x002B0080 | ||
| Line 94: | Line 91: | ||
| 0x002C0040 | | 0x002C0040 | ||
| GetNsDataNewFlag | | GetNsDataNewFlag | ||
|- | |||
| 0x002D0040 | |||
| unknown... | |||
|- | |- | ||
| 0x002E0040 | | 0x002E0040 | ||